Poker nie jest grą, która łatwo wybacza błędy, a wręcz przeciwnie – bardzo za nie karze, dlatego też trzeba wiedzieć, ,,co” , ,,gdzie” , i ,,jak” w pokerze zawsze, gdy zasiadamy do stolika. Jakie więc cechy sprawią, że wreszcie zaczniesz wygrywać krocie na grze w pokera w polsce? Tego dowiesz się już za moment w naszym nowym poradniku!

5 Cech które każdy pokerzysta powinien posiadać

1. Poker to tylko zabawa – pamiętaj o tym

Wielu graczy zapomina o tym, że tak naprawdę poker powinien być traktowany wyłącznie jako dobra zabawa. Jeśli chcesz utrzymywać z grania w pokera, to prawdopodobnie ci się to nie uda (chociaż zawsze możesz spróbować na przykład przy obstawianiu kart w Betgames STS – powodzenia!). Większość graczy jednak wie, że tutaj liczy się zabawa, podczas gdy tylko osoby, które żyją w polsce pokerem online mają okazję utrzymywać się grając w pokera ,,nałogowo”.

2. Bez cierpliwości daleko nie zajedziesz

Każdy gracz, który chce wygrywać w pokera, powinien mieć ogromne pokłady cierpliwości. Wytrwałość powinna być ich drugim imieniem. Dobry gracz nie unika wielu godzin doskonalenia swoich pokerowych umiejętności, w końcu nikt nie zostaje dobrym graczem, kiedy nie poświęca swojego czasu na grę. Tego nie da się tego ominąć, w końcu tak działa większość pasji, czyż nie?

sts darmowy bonus bez depozytu 2020
Nowy bonus w STS – Kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN

3. Potrafi się rozwijać

Nawet, jeśli czasem wydaje się, że większość z najlepszych graczy jest zarozumiała oraz myśli, że potrafi wygrać wszystkie rozgrywki, to tak naprawdę każdy kto gra w pokera, wciąż się uczy. Ci, którzy mają przekonanie, że wiedzą już o pokerze wszystko, się nie rozwijają, przez co osiągają jeszcze gorsze wyniki niż zwykle. Tak jak ci, co nie potrafią blefować w pokerze. Najlepszych graczy wyróżnia właśnie świadomość potrzeby stałego rozwoju swoich umiejętności. Pomaga im to sprawić, że są oni jeszcze lepsi, przez co osiągają oni zawsze świetne wyniki w grze pokerowej.

4. Wygrana to dla niego największa nagroda

Każdy w końcu kocha wygrywać. Porażki to najtrudniejsza rzecz do przyjęcia w tej grze, jednakże jeśli chcecie zostać jednym z najlepszych graczy pokera, musicie nauczyć się wygrywać, ale również i przegrywać.

5. Brak kompleksu ,,boga”

,,Kompleks Boga”, czyli że dana osoba uważa się za kogoś w rodzaj Boga, twierdzi że zawsze jest w stanie wygrać, lub też osiągnąć wszystko na co tylko ma ochotę bez jakiegokolwiek przygotowania bądź treningu – jest prawdopodobnie najczęstszą przyczyną stoczenia się niektórych, dobrze zapowiadających się graczy pokera. Odpowiednio przygotowany pokerzysta zawsze powinien myśleć, iż że wygrana to zapłata za jego trudy przy dopracowywaniu jego umiejętności, naturalnie powinien się z niej cieszyć, ale również powinien o tym pamiętać, iż poker to nie tylko same wygrane.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze gry karciane dla początkującego
Następny artykułJak wygrywać więcej w pokerze online?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.