Czasami musimy się dowiedzieć, jak skontaktować się z danym bukmacherem, w szczególności kiedy mamy do czynienia z rozliczeniami podatków, bądź też innymi kwestiami, związanymi z fiskusem. Jak więc możemy skontaktować się z bukmacherem Betclic w naszym kraju?

Betclic – kontakt w naszym kraju

Dlaczego kontakt z BetClic jest utrudniony?

Na ten moment bukmacher Betclic nie udostępnia zakładki ,,Kontakt” na swojej stronie internetowej. Właśnie dlatego sporo osób nie do końca wie, gdzie i jak szukać pomocy czy odpowiedzi na jakieś pytanie dotyczące oferty tego bukmachera. Najszybszą i najskuteczniejszą formą kontaktu z Betclic Polska jest poczta elektroniczna. Poniżej prezentujemy adresy e-mail, które przygotowane zostały z myślą o osobach chcących skontaktować się z bukmacherem. Komunikacja internetowa to w dzisiejszych czasach standard.

Jak kontaktować się z BetClic przez e-mail?

Jeżeli chcesz odebrać zaświadczenie o wygranej osiągniętej na stronie bukmachera Betclic.pl – wtedy musisz napisać maila na adres : zaświadczenia@betclic.pl

Standardowa forma kontaktu w większości spraw, czyli pytań na temat oferty, itp. – kontakt@betclic.pl

Polski przedstawiciel marki Betclic – office@gaminginpoland.pl

Bezpośrednia poczta do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: privacy.team@betclicgroup.com

Osoby preferujące standardową formę komunikacji zawsze mogą też napisać tradycyjny list lub wystosować konkretny, oficjalny dokument. Tego rodzaju korespondencję wysyła się na adres:

Gaming in Poland Sp. z o.o.

ul. Zwycięska 20A/204

53-033 Wrocław

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Betclic – oferta zakładów

Poniżej przedstawiamy wam dziedziny sportowe które można obstawiać u legalnego bukmachera Betclic. Pamiętajcie, że wszystkie zakłady online są tutaj legalne, więc nie musicie się o nic martwić przy obstawianiu!

– Piłka nożna

– Tenis

– Rugby XV

– Badminton

– Baseball

– Biatlon

– Boks

– Dart

– E-Sports

– F1

– Futbol amerykański

– Futbol australijski

– Golf

– Hokej

– Kolarstwo

– Koszykówka

– Krykiet

– Narciarstwo alpejskie

– Pesapallo

– Piłka ręczna

– Piłka wodna

– Rajdy samochodowe

– Rugby XIII

– Siatkówka

– Siatkówka plażowa

– Skoki narciarskie

– Snooker

– Sztuki walk

– Tenis stołowy

– Zakłady specjalne

– Żeglarstwo

– Żużel

Betclic bonus powitalny

Każdy, kto chce zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie, może po zarejestrowaniu się otrzymać stosowny bonus na start, na dobry początek BetClic ten daje nawet 510 złotych jako cashback! Co to właściwie oznacza? Pozwala na odebranie pieniędzy w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu postawionego na stronie bukmachera lub w jego aplikacji mobilnej. Czy dodatkowe pieniądze są przyznawane automatycznie? Tak, ale trzeba mieć na uwadze, że wartość premii zależy od tego, czy przy rejestracji zdecydujemy się na wpisanie kodu promocyjnego. Hasło bonusowe aktywne jest cały czas – non stop piszemy o wszelkich modyfikacjach, jakie go dotyczą. Obecnie dostępny Betclic kod promocyjny brzmi “KOD510” – można go podać jedynie przy zakładaniu konta w formularzu online!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLotto w internecie – istnieje możliwość grania online?
Następny artykułSTS – oferta zakładów online
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.