Ile razy zdarzyło ci się postawić zakład akumulowany, który na koniec trzeba było wyrzucić do kosza ze względu na to, że spośród wszystkich 5,10 czy 15 spotkań jedno wytypowane zostało błędnie? Rozgoryczenie z takiego obrotu sprawy potrafi mocno dać się we znaki zwłaszcza, że nie dość, że przeszła nam koło nosa spora wygrana to jeszcze straciliśmy bezpowrotnie wniesiony wkład za jaki trzeba było przecież postawić kupon.

lvbet bonus i promocja
Promocja legalnego bukmachera LVbet

Bezpieczny kupon w LVbet

Z promocją „Bezpieczny kupon 5+” w LV Bet takie sytuacje nie będą już miały miejsca! Bukmacher oferuje bowiem zwrot środków do wysokości 50 złotych w każdym tygodniu (dla pierwszego zakładu spełniającego warunki promocji) za postawiony zakład kombi składający się z minimum 5 zdarzeń jeśli jedno z nich rozstrzygnie się nie po naszej myśli a wszystkie pozostałe zostaną wytypowane poprawnie.

Minimalna stawka uprawniająca do udziału w promocji to 20 złotych, a maksymalny możliwy do uzyskania zwrot wynosi 50 złotych. Minimalny kurs całkowity kwalifikującego się kuponu wynosi 3,00. Zwroty za nietrafione kupony (jedna pozycja) wypłacane są na konta graczy co poniedziałek w postaci bonusu, który należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 1,75, natomiast ważność bonusu (czas jaki mamy na jego wykorzystanie) to 30 dni.

Czy warto pochylić się nad tego rodzaju promocją oferowaną przez LV Bet? Biorąc pod uwagę fakt jak często zdarza się gdy kupon okazuje się przegrany przez jedno źle wytypowane zdarzenie każda forma zabezpieczenia wydaje się w tym przypadku rozsądnym rozwiązaniem. Polski bukmacher LV Bet wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy przygotowując powyższą ofertę i pozwalając przy tym co tydzień cieszyć się ewentualnym zwrotem jeśli dany zakład nie pójdzie po naszej myśli.

Mając do wyboru brak jakichkolwiek zwrotów za jeden nietrafiony mecz na kuponie (standardowa sytuacja przy klasycznym zakładzie) a opcję otrzymania zwrotu do kwoty 50 złotych – jasna wydaje się sprawa co lepiej opłaca się wybrać w takim przypadku.

Poprzedni artykułFlashscore najlepsze wyniki live w Polsce
Następny artykułPopularne rodzaje kuponów bukmacherskich w zakładach sportowych
Promocje i darmowe bonusy do Polskich bukmacherów online. Tylko legalne zakłady bukmacherskie, freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytów. Ranking najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych.