Co warto wiedzieć o największym polskim bukmacherze STS?

STS to rodzima firma bukmacherska. Cieszy się ona niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób chce mieć tam konto. Dlaczego warto? Choćby dla zainkasowania hojnych bonusów. Co konkretnie jest oferowane? Sprawdź także, jakie są możliwości w kontekście obstawiania oferowanych wydarzeń sportowych…

Bonus na start (bez konieczności wykonywania żadnego depozytu)

Co ważne, ta firma bukmacherska jest całkowicie legalna. Możesz nam od razu uwierzyć na słowo albo przeprowadzić własnoręczne „śledztwo” w tej sprawie. Dojdziesz jednak na 100% do takich samych wniosków. Warto wiedzieć, że ta firma bukmacherska kooperuje z Ministerstwem Finansów. W rozmaitych rankingach podmiotów hazardowych często jest na pierwszym miejscu. Dodatkowo STS nie figuruje w rejestrze domen zakazanych. Jeśli się tutaj zarejestrujesz, to będziesz mógł zainkasować bonus bez depozytu. Nie wiesz, jaki kod promocyjny wpisać w STS? Musisz to zrobić w czasie zakładania konta. Obecnie hasło uprawniające do skorzystania z promocji to „PEWNE25”. Jeśli je wpiszesz, to będziesz mógł zgarnąć bonusu bez depozytu. Wynosi on dokładnie 25 PLN. Co więcej, tutaj nie ma żadnych haczyków itp. Taka promocja naprawdę jest do Twojej dyspozycji. Aby z niej zaś skorzystać, w ogóle nie musisz wpłacać nawet jednego grosza.

29 pln bez depozytu za darmo w sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jaka jest główna promocja tego bukmachera?

Obecnie (stan na 6 grudnia 2021 roku) jest to bonus powitalny 100% aż do 1200 PLN. O co jednak dokładnie chodzi? Jak z niej skorzystać? W pierwszej kolejności należy założyć konto na stronie internetowej STS. Pamiętaj, że masz okazję skorzystać równocześnie z bonusu bez depozytu, jak i tego. Po założeniu konta należy zrealizować premierowy depozyt. Masz do wyboru wiele metod, dzięki którym wpłacisz pieniądze. Potem możesz liczyć na podwojenie pierwszej wpłaty. Aż do poziomu 1200 PLN. Jeśli zatem wpłacisz 1200 PLN, to będziesz miał na swoim koncie dokładnie dwa razy tyle itd. Jakie są najważniejsze warunki, jeśli chodzi o obrót tym bonusem? Musisz zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. W tym momencie minimalny kurs to 1,91. Warto dodać, że do obrotu są zaliczane (to pewne utrudnienie) tylko wygrane kupony.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Możesz obstawiać oferowane wydarzenia na wiele sposobów

Np. w punktach stacjonarnych. Są one zaś generalnie rozsiane po całej Polsce. Możesz swobodnie obstawiać w większych polskich miastach oraz miasteczkach. Co jeszcze jest do wyboru? To granie przez internet. Jeśli chcesz zainkasować opisane powyżej bonusy, to warto założyć konto. Zrobisz to szybko i bez żadnego problemu. Dodatkowo możesz korzystać z aplikacji mobilnej. A dzięki niej będziesz mógł obstawiać nawet poza własnym domem, mieszkaniem itp. Zastanawiasz się teraz, jak pobrać aplikację mobilną STS? To proste. Przede wszystkim wejdź (z poziomu Twojego telefonu) na stronę mobile.sts.pl. Tam pobierzesz apkę. Następnie trzeba ją zainstalować. Ogólnie wykonanie tego zadania jest proste i szybkie. Potem będziesz mógł zaś swobodnie obstawiać nawet będąc poza własnym miejscem zamieszkania.

Poprzedni artykułOferta bukmacherów na Ligę Mistrzów
Następny artykułTypowanie nie musi być trudne – sprawdź, jak to robić!
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.