Naturalnie wybór bonusu bukmacherskiego na początku swojej kariery z zakładami jest trudny – bo w końcu istnieje tyle rodzajów bonusów – i drugie tyle tekstu do przeczytania, aby się rozeznać w tym, czy warto je w ogóle wybrać. Co więc warto wiedzieć, kiedy wybierasz swoją premię na start?

Co warto wiedzieć przy wyborze bonusu bukmacherskiego?

Rozeznaj się w sytuacji

Tak naprawdę dla każdego początkującego gracza nagrody startowe przy wyborze bukmachera są bardzo ważne. Generalnie, jeśli dopiero zaczynasz, warto przyjrzeć się rodzajom bonusów, jakie bukmacherzy oferują. Aby oferta według nas była rekomendowana, musi zawierać bonusy od pierwszego depozytu, darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka. Kolejną kwestią, o jakiej już zresztą wspominaliśmy na początku, jest łatwość obrotu samym bonusem.

Otóż obrót to nic innego jak możliwość wypłaty bonusu z konta promocyjnego na konto główne, z którego gracz może już wypłacać środki bez ograniczeń. Konto bonusowe przypisane jest do każdego gracza, ale dopóki środki z niego nie zostaną przelane na konto główne – to gracz nie ma możliwości wypłacenia ich.

Zwykle bukmacherzy w swoich regulaminach promocyjnych uwzględniają pewne zasady, zgodnie z którymi musisz grać zgodnie z warunkami – w przeciwnym razie stracisz środki promocyjne. Standardowa procedura wymaga grania za co najmniej trzykrotną pełną kwotę przy wysokich kursach (2,60 lub wyższych) – co sprawia, że wypłata premii dla początkujących jest prawie niemożliwa. Dlatego warto wcześniej zapoznać się z regulaminem, aby znaleźć ofertę, z której można skorzystać, a nie tylko żeby sięgnąć po względnie ,,największą” ofertę od buka.

sts darmowy bonus bez depozytu 2020
Nowy bonus w STS – Kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN

Depozyty

Dla większości klientów polskich bukmacherów ważne jest również to, że mogą łatwo wpłacać oraz wypłacać pieniądze. Coraz więcej bukmacherów udostępnia graczom możliwość korzystania z portfeli elektronicznych, takich jak Skrill czy Neteller. Ponadto najlepsi bukmacherzy wpłacają środki za pośrednictwem najpopularniejszych opcji (takich jak PayU, DotPay, Paysafecard czy Blik, Visa i Mastercard) oraz tradycyjnych metod przelewów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego bukmacherzy ze stacjonarnymi punktami cieszą się większym zaufaniem?

Otóż większość ekspertów uważa, że to świadczy o tym, że dany bukmacher poniósłby duże straty nagle wycofując się z naszego kraju, więc klienci mają większe zaufanie do danego bukmachera. W naszym kraju nie wszyscy bukmacherzy ubiegają się o licencję na działalność lokalną, ponieważ wolą stawiać zakłady przez własną stronę internetową. Oczywiście w dobie pandemii większość ludzi nadal korzysta z grania online, ale nie oznacza to, że po pandemii popularność gier losowych w punktach spadła – zgodnie z naszą prognozą po zarazie coraz więcej osób będzie do nich chodzić. No ale co ma to do promocji bukmacherskich? Otóż ma i to całkiem wiele, ponieważ niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, że nie można korzystać z promocji w stałych punkach bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie problemy możemy napotkać w trakcie obstawiania zakładów bukmacherskich?
Następny artykułJak korzystać z rankingów bukmacherskich – aby na tym zyskać? Poradnik 2021
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.