Analiza zakładów bukmacherskich to sztuka, którą tak naprawdę może nauczyć się niewielu. Mało kto w końcu ma aż tak analityczny umysł, nie mówiąc jeszcze o samej kwestii matematycznych zdolności. Co jednak powinieneś wiedzieć, jeśli chcesz nauczyć się analizy swoich typów? O tym – i więcej, dowiesz się już za chwilę!

Matematyka to twój przyjaciel przy analizie sportowej

Jak jest mowa o matematyce, to wiadomo, że nie będzie ani łatwo, ani przyjemnie, jednakże zawsze korzystaj ze statystyk i operacji matematycznych kiedy analizujesz swoje zakłady. Zakładając, że dajmy na to, że jeśli Maria Sharapowa pozyskała kilka zwycięstw w swoich ostatnich 10 spotkaniach, wątpliwe jest, czy ktoś może jej odebrać mistrzostwo. Przejrzyj historię zespołu i spróbuj znaleźć powtarzające się schematy, co może pomóc ci w twojej analizie sportowe. Liczby są nieodłącznym elementem branży gier bukmacherskich i są niezbędne do nauki analizowania twoich spotkań – oczywiście, jeśli chcesz wygrywać w zakładach sportowych. Przed postawieniem zakładu sprawdź zmiany kursów opublikowane przez bukmacherów, ponieważ to zazwyczaj może ci podpowiedzieć, kiedy zdanie legalnego bukmachera na temat danego spotkania może się zmienić. Pamiętaj też o tym, że po pierwsze nie ma konkretnych „pewnych” typów zakładów, ponieważ nie możesz być całkowicie pewien, co wydarzy się w danym meczu. Nie zapominaj, że spotkania są często nieprzewidywalne i wszystko może się zdarzyć. Na pewno taki rodzaj typów może zwiększyć twoje prawdopodobieństwo wygranej, jednakże nigdy nie powinieneś się nastawiać na to, że w ten sposób wygrasz za każdym razem – bukmacherzy bardzo często przeglądają strony, na których potencjalnie można znaleźć takie typy – a jak już takie znajdą, to wykonują szybką korektę na zakładzie – no i masz już po pewniaku.

sts darmowy bonus bez depozytu 2020
Nowy bonus w STS – Kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN

Fora bukmacherskie

Gracze na forach bukmacherskich nierzadko udostępniają swoje analizy bukmacherskie w celach korekty przez innych graczy, bądź też porównania do tego, co wyszło innym. Naturalnie jako nowy użytkownik nie powinieneś liczyć na to, że dostaniesz się akurat na te działy, gdzie gracze pokazują sobie nawzajem te najbardziej trafne, ale znalezienie się w miejscu, gdzie przekazują sobie te analizy nawzajem już jest jakimś początkiem. Dlatego też warto jest się zarejestrować na forach bukmacherskich jak najszybciej – oczywiście na tych z najlepszą opinią.

Nie polegaj tylko na poradnikach w internecie

Ponieważ czytasz ten poradnik, to najprawdopodobniej nigdy wcześniej nie wykonywałeś analizy sportowej, więc powinieneś wiedzieć, że na początek taki poradnik powinien cię pchnąć w poprawnym kierunku, jednakże nigdy nie powinieneś z nich korzystać w ten sposób, że zastąpi ci on doświadczenie oraz całą potrzebną wiedzę. Wypróbuj różne kombinacje, takie jak dopasowanie dokładnego wyniku w czasie analizowania rozgrywek. Nawet przy niskich stawkach mogą przynieść ogromne premie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego warto jest zainwestować w coś, po wygranej na typach sportowych?
Następny artykułMecze online – w jaki sposób możemy je oglądać, no i bawić się jednocześnie?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.