Obstawianie zakładów sportowych w bukmacherce jest z jednej strony bardzo łatwe, ale z drugiej strony trudne. Wydaje się to bardzo nieintuicyjnie napisane, nieprawdaż? No ale taka jest niestety rzeczywistość – czasami proste rzeczy są najtrudniejsze.

Czy obstawianie zakładów sportowych jest trudne?
Czy obstawianie zakładów sportowych jest trudne?

Zacznijmy może od początku

Wchodzimy na stronę internetową naszego wybranego legalnego bukmachera, następnie przechodzimy przez ręczną rejestracje, podajemy email, imię, nazwisko, hasło, pseudonim a następnie akceptujemy zgody i regulaminy. 

Następnie zostajemy poproszeni o ustalenie numerów pin, haseł do konta oraz innych niezbędnych danych, adres mailowy, telefon, zweryfikowanie naszego konta mailowego i numeru telefonu, państwo obywatelstwo i wszystkie wymagane przez bukmachera dane. Proces rejestracji konta u bukmachera jest podobny do rejestracji każdego innego konta na portalach społecznościowych. 

Po przeprowadzeniu rejestracji na portalu naszego bukmachera, mamy możliwość, skorzystania z jednego z wielu powitalnych bonusów bukmacherskich dla nowych graczy. Musimy jednak zwrócić uwagę na wybór naszego bukmachera bo można na samym początku otrzymać darmowy bonus który pozwoli nam na cieszenie się przez dłuższy czas pieniędzmi przelanymi na konto naszego wybranego bukmachera.

Po wpłaceniu pieniędzy na konto bukmachera, (blik, paypal, przelew online, przelew tradycyjny) mamy już pełną możliwość zawierania zakładów online, wyszukujemy interesującą nas dyscyplinę sportową, lub kategorię, w której chcemy zawrzeć zakład, wybieramy interesująca nas kategorię kurs, zakład, dodając go do naszego e-kuponu, możemy zdecydować się na pojedynczy zakład lub kupon, w którym będziemy mieli kilka różnych zakładów, które wybraliśmy. 

Następnym krokiem jest wybór stawki za jaką chcemy grać, wartość kuponu ile „inwestujemy”  i możemy wybrać e-kupon i zrealizować go w jednym z punktów stacjonarnych bukmachera, bądź wybieramy gotowy zakład zatwierdzamy potwierdzając go na naszym koncie bukmachera i w zależności od strony zatwierdzając kupon przez sms bądź maila. 

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

O czym musimy pamiętać przy obstawaniu zakładów na sport?

Na pewno o tym, że to bukmacher ma wszystkie karty – czyli większe zasoby, więcej informacji potrzebnych do określania kursu, a także więcej pieniędzy, na których utratę może sobie pozwolić. Przy obstawianiu zakładów na sport – niedoskonałości kursów bukmachera będą się pojawiać, ale do momentu ich wykrycia skorzystają z tego wyłącznie nieliczni. Co to oznacza w praktyce? Wyścig najlepszych obstawiających w poszukiwaniu nadarzających się szans i wykorzystaniu ich zanim zorientują się inni gracze (a nawet sam bukmacher). Jak w przypadku wszystkich dziedzin związanych z osiąganiem zysków obstawianie zakładów bukmacherskich wymaga zainwestowania sporej ilości czasu w rozwój swoich umiejętności. Wielu obstawiających nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużo osób na świecie próbuje osiągnąć dokładnie ten sam cel. Dlatego też – podsumowując. Czy obstawianie zakładów sportowych jest trudne? – Może i odpowiedź was rozczaruje – ale na to pytanie musicie już odpowiedzieć sobie sami.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski – obstawianie piłki nożnej
Następny artykułJak wygrywać spore kwoty na zakładach bukmacherskich?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.