W ofercie legalnie działających bukmacherów roi się od rozmaitych zakładów. Dotyczą one nie tylko wydarzeń typowo sportowych. Można również grać rozmaite zakłady związane z szeroko pojętą rozrywką. Co dokładnie jest do typowania? Czy warto w coś takiego się bawić?

wydarzenia rozrywkowe u bukmachera
Czy warto obstawiać wydarzenia rozrywkowe?

Co można typować?

Oferta jest pod tym względem bardzo urozmaicona. Dużo tutaj oczywiście zależy od konkretnego bukmachera. Niektórzy mają więcej, a niektórzy mniej wydarzeń na rzeczy typowo związane z rozrywką. Np. gdzieniegdzie można obstawiać właśnie teraz Taniec z gwiazdami. Znane osobistości zmagają się na parkiecie i starają się zrobić dobre wrażenie zarówno na jurorach, jak i na telewidzach. Nie brakuje osób, które typują, kto np. odpadnie w najbliższym odcinku.

Co jeszcze można zagrać? Na przykład to, kto wygra cały program. Spokojnie można również postarać się przewidzieć, jaka para dłużej będzie w programie. Do typowania jest np. także Eurowizja. Można zagrać, kto wygra najbliższe zmagania, ale nie tylko. Można również wytypować, kto zajmie miejsce w czołowej dziesiątce albo kto zakwalifikuje się do finału tej imprezy. Jeśli chodzi o reprezentanta Polski, to szanse są bardzo wyrównane. Nie tak dawno była możliwość obstawiania Fryderyków. Bukmacherzy oferują również typowanie odnośnie Orłów 2019. Wcześniej można było grać na Oscary i tak dalej.

bonus sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Coraz popularniejsze są także gale, na których występują m.in. youtuberzy. Fame MMA bardziej należy traktować jako rozrywkę niż dyscyplinę sportu, ponieważ większość obecnych tam zawodników ma relatywnie niewielkie umiejętności… Chodzi przede wszystkim o show – typerzy mogą jednak postarać się przewidzieć, który youtuber okaże się lepszy.

Jakie są minusy?

Ogólnie wydarzeń rozrywkowych tego typu nie brakuje, aczkolwiek wszystko zależy od oferty konkretnego bukmachera. Są firmy hazardowe, które mają stosunkowo mało takich zakładów. Jeśli interesuje was obstawianie wydarzeń rozrywkowych, to trzeba zdecydować się na takiego bukmachera, gdzie takich wariantów nie będzie brakowało przez cały rok kalendarzowy. Jakie są jeszcze minusy, które są związane z tym tematem? To m.in. limity nakładane na poszczególnych zawodników.

Często jest tak, że konkretne zakłady mogą być zagrane tylko za stosunkowo niewielkie sumy pieniędzy. W związku z tym ewentualne wygrane nie są zbyt wysokie. Można jednak postarać się to obejść i zagrać tego typu zakłady np. w różnych bukmacherach – jeśli będzie taka możliwość.

Wydarzenia rozrywkowe – jak grać efektywnie?

Generalnie gra na wydarzenia rozrywkowe zbyt mocno nie różni się od sposobu, który należy przyjąć obstawiając np. mecze piłki nożnej. Na pewno trzeba się na tym wszystkim znać, aby zwiększyć swoje prawdopodobieństwo na wygrywanie pieniędzy. Jeśli np. ktoś ma zamiar obstawiać tę edycję Tańca z gwiazdami, to warto dokładnie śledzić wszystkie odcinki, zapisywać punktację, a także sprawdzić, kto ma ile fanów w mediach społecznościowych itd. Widzowie odgrywają przecież w tym programie sporą rolę.

Poprzedni artykułJak wygląda praca w zakładach bukmacherskich w Polsce?
Następny artykułDlaczego warto grać na remisy?
Promocje i darmowe bonusy do Polskich bukmacherów online. Tylko legalne zakłady bukmacherskie, freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytów. Ranking najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych.