Marzenia ludzi, którzy dopiero co wchodzą w świat bukmacherki często opierają się na złudnych założeniach, że na zakładach bukmacherskich można łatwo zarobić miliony. Otóż niestety, nie jest to prawda, bo równie dobrze możemy powiedzieć, że aby zarobić spore pieniądze, wystarczy zostać programistą. Niestety, ale na tym świecie nie ma nic za darmo, dlatego tylko najlepsi mogą liczyć na zarobienie naprawdę sporych pieniędzy. A jak to jest z dobrymi, ale nie najlepszymi typerami?

Niszczenie marzeń – czas start                      

Prosimy was o wybaczenie, ale niestety musimy sprowadzić was na ziemię już na starcie. Aby ograć bukmachera i zarabiać na zakładach bukmacherskich dobre pieniądze, trzeba być naprawdę dobrym typerem. Niestety, nawet szczęście największego szczęściarza wśród kaczorów (Goguś Kwabotyn się tu kłania) nam tu nie pomoże, ponieważ to chyba logiczne, że firmy bukmacherskie nie dadzą się nam ograć tak łatwo. Przecież cały zarobek firm bukmacherskich polega na przyjmowaniu pieniędzy i nie oddawaniu ich po nietrafionym zakładzie, czyż nie? Kolejną kwestią jest to, że aby wygrywać na zakładach bukmacherskich, musimy mieć odpowiednie predyspozycje. Osoby które są nerwowe niestety z automatu powinny sobie odpuścić typowanie zakładów bukmacherskich. Nie piszemy tu tego złośliwie, raczej przestrzegamy ze względu na to, żeby później nikt nie miał do nas żalu, że nie ostrzegaliśmy.

Małe wygrane – mała szansa na utrzymanie się?

Większość ,,małych” ludzi (oczywiście mówimy tu w kwestiach finansowych) marzy o ,,wielkich” wygranych. Niestety jednak, jeśli nie jesteście gotowi postawić majątku swojego życia, to nie liczcie na bajońskie sumy z wygranej. Jak już wspominaliśmy wyżej, firmy bukmacherskie funkcjonują na tej zasadzie, że przyjmują pieniądze, po to aby najchętniej ich już nam nie oddać. Nielegalne firmy bukmacherskie w tym aspekcie są jeszcze ,,lepsze” z tego powodu że u nich to już nie mamy żadnej gwarancji, na to czy w ogóle mamy jakiekolwiek szanse na wygraną. Takie zakłady najczęściej również nie odprowadzają podatków do Polskiego Ministerstwa Finansów, przez co nie dość, że prawdopodobnie mamy zerowe szanse na wygraną, to na dodatek nawet jeśli coś nam jakimś cudem uda się wygrać, jest taka możliwość że będziemy mieli na pieńku z fiskusem. A nie warto mieć z nimi na pieńku, nigdy nie kończy się to szczęśliwie, kiedy w kasie państwa się ,,coś nie zgadza”.

Czy można utrzymać się z zakładów bukmacherskich? – podsumowanie

Przykro jest nam was rozczarowywać, jednakże szara i smutna rzeczywistość bywa okrutna. Jeśli nie spędziliście jednej połowy swojego życia na uprawianiu sportu, a drugiej na studiowaniu analityki oraz perfekcyjnej samokontroli i nie macie na dodatek wyjątkowego szczęścia, to nie macie niestety co liczyć na ,,wielkie wygrane”.  Utrzymywanie się z zakładów bukmacherskich przy standardach i wydatkach średniej klasy społecznej byłoby bardzo trudne albo wręcz niemożliwe dla początkującego gracza.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajgorsze błędy które gracze popełniają w zakładach bukmacherskich
Następny artykułCzy mamy w Polsce wyjątkowe stadiony?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.