Aktualnie jest sporo osób, które systematycznie grają i, co najważniejsze, wygrywają pieniądze w zakładach bukmacherskich. Jeśli kiedykolwiek mieliście jakiekolwiek wątpliwości w tej kwestii, to właśnie je rozwiewamy. Bardzo dużo ludzi chętnie stawia na remisy (system progresji na remisy). Dlaczego takie typy mają wielu zwolenników? Co przemawia za remisami? Jak wybierać drużyny do gry na podziały oczek?

obstawianie remisów w zakładach online
Dlaczego warto grać na remisy w zakładach bukmacherskich?

Progresja na remisy a wysokie kursy bukmacherskie

Dlaczego zawodowi typerzy grają progresją na remisy? Choćby ze względu na fakt, że można liczyć na stosunkowo spore kursy. Zazwyczaj są one wyższe niż 3.00. Chyba, że wybierzecie ligi, gdzie pada relatywnie sporo oczek, to mogą one być albo w granicach tej konkretnej liczby, albo nieco poniżej. Mimo wszystko nie można narzekać na finalne wartości. Nie brakuje typerów, którzy zatem chętnie decydują się właśnie na takie omawiane teraz warianty. Jeśli padnie wygrana, to można zanotować szybki przyrost pieniędzy na własnym koncie.

Na pewno nie jest to takie proste, ale są gracze, którzy na tym temacie naprawdę sporo zarabiają. Są typerzy, którzy swoją strategię opierają właśnie na takich kursach. Uważają, że na niskich kursach też można przegrać, a w razie czego dłużej trwa odrabianie strat. Odpowiednie ustawienie sobie gry na remisy może przynosić oczekiwane zyski w konkretnym przedziale czasowym, chociaż rzecz jasna w tym biznesie nigdy tak do końca nie ma nic pewnego. Są jednak pewne sposoby, aby prawdopodobieństwo wygranej było nieco większe.

sts darmowy bonus bez depozytu 2020
Nowy bonus w STS – Kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN

Możliwość zastosowania progresji na remisy

Jeśli kogoś interesują duże kursy na remisy i przy okazji chce do tego dołączyć jakąś strategię, to ten system wydaje się wręcz perfekcyjny. Na pewno trzeba jednak skupić się na kilku najważniejszych zasadach. Ogólnie warto decydować się na kursy mimo wszystko większe niż 3.00. Wtedy szybciej będzie można odrobić ewentualne straty oraz poradzić sobie z porażkami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Cały problem tkwi w tym, żeby też odpowiednio dobierać stawki. Można swobodnie rozpocząć sobie od stawki 1 PLN. Jeśli wygracie, to macie 3 PLN (zakładamy kursy 3.00 odjąć podatek). Na czysto wychodzi wam zatem około 2 PLN. A co stanie się, jeśli wasz pierwszy typ w ogóle nie wejdzie? Nie trzeba się tym przesadnie martwić. Martwić mogą się wyłącznie osoby, które nie mają żadnego pomysłu na grę. Jak gracie progresją na remisy, to powinniście stosunkowo szybko odrobić swoje niepowodzenia.

Zaraz się z tym na pewno zgodzicie. Jak zagracie za 2 PLN (bo istotne jest, żeby np. podwajać swój kapitał), to wtedy – jak wygracie – nie tylko odrobicie stratę z pierwszego poziomu. Do tego będziecie mieć na czysto około 3 PLN minus podatek. Dobrze jest też zdecydować się na progresję dopiero wtedy, kiedy macie budżet na minimum kilkanaście poziomów. Może być tak, że kilka razy spudłujecie. Wtedy jednak się tym nie przejmujcie, bo przecież wasza gra jest odpowiednio zabezpieczona.

Jakie drużyny wybierać do gry na remisy?

Najlepiej takie, które stosunkowo sporo remisowały w poprzednim sezonie, w kilku poprzednich rozgrywkach. Poza tym warto wybierać takie teamy, które grają w ligach, gdzie ogólnie tych podziałów oczek nie brakuje. Jest to choćby francuska Ligue 1 lub jej zaplecze.

Poprzedni artykułCzy warto obstawiać wydarzenia rozrywkowe?
Następny artykułJak wyjść z bukmacherskiego kryzysu?
Promocje i darmowe bonusy do Polskich bukmacherów online. Tylko legalne zakłady bukmacherskie, freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytów. Ranking najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych.