Wielu początkujących graczy nawet nie wie, że rankingi bukmacherskie istnieją – oraz też nie wiedzą o tym, że dzięki temu mogą więcej zarobić, oraz oczywiście skrócić mocno czas, potrzebny na analizę oraz całą resztę machinacji przed zakładami. Jak więc z nich korzystać? O tym dowiesz się już za moment!

Jak korzystać z rankingów bukmacherskich – aby na tym zyskać? Poradnik 2021

Szybsze sprawdzanie kursów

Przeprowadzenie dobrej analizy i sprawdzenie wszystkich kursów i potencjalnych informacji zajmie ci na początku dużo czasu, dlatego bardzo ważne jest, aby zaoszczędzić czas, jednocześnie nie tracąc na ,,jakości” uzyskiwanych informacji. W większości przypadków gracze wybierają najlepszego bukmachera na podstawie kursów lub bonusów, na przykład ze względu na oferty przedmeczowe, oferty zakładów w czasie rzeczywistym, bonusy bukmacherskie, metody płatności i aplikacje mobilne.

Taka oferta nie zawsze może być dla ciebie w tym momencie akurat najlepsza, dlatego warto polegać na rzetelnym rankingu bukmacherskim, który pomoże ci lepiej objąć całą sytuację. Zwykle każdy opis w rankingu jest podsumowany w formie tabeli z kursami, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać wyczerpujące informacje na temat kursów bukmacherów. Ponadto, oceniając atrakcyjność każdego kursu, ranking uwzględnia również, czy są jakieś bonusy, które mogą dodatkowo zwiększyć twoją wygraną.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Oczywiście oprócz kursów bardzo ważne są również metody płatności. Jest to aspekt, który jest często pomijany, ponieważ w zasadzie każdy legalny bukmacher zapewnia graczom różne metody płatności do wyboru. Dla Ciebie najważniejsza powinna być natychmiastowa płatność, chociaż zasługuje na uwagę bukmacherów, którzy celowo opóźniają wypłatę o 24 godziny, aby zachęcić graczy do postawienia wygranej kwoty.

Jest to bardzo brudna praktyka – większość graczy ostro ją krytykuje, więc nie jest to zaskakujące. Oczywiście nie oznacza to, że nie napotkasz tego, ale niestety w tym przypadku pozostaje cierpliwie czekać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co uważać?

Należy unikać stron sponsorowanych przez bukmacherów. Jeśli jednak nie pojmujesz jeszcze tematu rankingów bukmacherów – to nic nie szkodzi, ponieważ w tym wypadku możesz, skorzystać z for bukmacherskich – tutaj możesz zadawać pytania o rankingi bukmacherów i czy warto z nich korzystać. Gwarantujemy jednak, że większość uczestników z pewnością pozytywnie zareaguje na takie pytanie i poleci ci kilka dobrych rankingów, z których warto jest korzystać.

Dodatkowo niektóre rankingi prowadzą dość nierzetelne akcje, mianowicie przykładem może być tutaj uwzględnianie nielegalnych bukmacherów w swoich rankingach. Wiadomo iż z reguły zagraniczni bukmacherzy mogą mieć lepsze oferty – w końcu jeden euro to nadal okolice czterech złotych. Nie oznacza to jednak, że możesz grać u takiego bukmachera, ponieważ ze względu na Polskie prawo, gracz z Polski może korzystać z usług tylko licencjonowanych w Polsce bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo warto wiedzieć przy wyborze bonusu bukmacherskiego?
Następny artykułCo zrobić aby typowanie było prostsze?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.