Jeżeli zamierzamy wygrywać w zakładach sportowych, musimy nauczyć się prawidłowo obstawiać. Nie ma gwarancji, że na pewno wygramy wszystkie zakłady sportowe, ale przyczyna niepowodzenia jest często dobrze znana. Zdecydowana większość graczy kieruje się w swoim obstawianiu nie możliwościami osiągnięcia zysku, ale często także sympatią dla niektórych zespołów, co jest to często błędne. Obstawianie zakładów dotyczy innych kwestii, które są często ignorowane przez wielu fanów sportu.

porady bukmacherskie dla graczy
Skuteczne porady bukmacherskie dla osób, którzy zaczynają obstawiać

Podstawą obstawiania jest zarządzanie budżetem

Po pierwsze, podstawą prawidłowego obstawiania jest zarządzanie własnymi pieniędzmi. Nigdy nie obstawiajmy zakładów przypadkowo. Obstawiana stawka powinna być zawsze w zdrowej proporcji do całkowitego kapitału, którym dysponujemy. Zaleca się, aby nigdy nie inwestować więcej niż 5% posiadanego kapitału za jednym razem. Obstawiajmy tylko te pieniądze u bukmachera, które możemy bez szkody stracić. W przeciwnym wypadku może to się skończyć fatalnie. Szczególnie na początku wskazane jest zaplanowanie maksymalnej kwoty zakładów na miesiąc lub tydzień.

Po drugie, należy mieć świadomość, że bez odpowiedniej wiedzy specjalistycznej nie osiągniemy sukcesu. Stwierdzenie to odnosi się nie tylko do samego sportu. Logicznie rzecz biorąc, powinniśmy znać drużyny i sportowców, na których stawiamy. Istnieją tysiące stron w Internecie, gdzie możemy uzyskać najbardziej podstawowe informacje na temat danej drużyny, takie jak ich mocne i słabe strony. Przeczytajmy na przykład aktualne wskazówki dotyczące danych zakładów i podejmijmy decyzję w oparciu o zebrane informacje i osobistą ocenę zawodową. Należy także nauczyć się w odpowiedni sposób czytać zdobyte informacje, bo każda statystyka dowodzi dokładnie odwrotnej sytuacji. Obstawianie tych, którzy zawsze wygrywają, jest mało obiecujące na dłuższą metę.

bukmacher betclic polska bonus
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Jaki bukmacher do obstawiania jest najlepszy?

Po trzecie, aby wygrywać wskazany jest wybór poważnego, legalnego i bezpiecznego bukmachera. Najlepsze wygrane są bezużyteczne, jeśli pozostają wirtualne. Przed obstawianiem spójrzmy na licencje, które musi wykazać operator zakładów sportowych w Polsce. Szybko zobaczymy, czy za platformą zakładów bukmacherskich znajduje się poważna firma. Ponadto, należy przyjrzeć się oferowanym kursom, ponieważ tylko uczciwe oferty zapewnią wysokie i osiągalne zyski w dłuższej perspektywie czasowej.

Najpopularniejsi obecnie legalni bukmacherzy w Polsce to STS, Fortuna, Betclic. Koniecznie trzeba sprawdzić jakie oferują obecnie promocje i bonusy dla nowych graczy.

Po czwarte, wskazówki dotyczące zakładów sportowych to hobby, które wielu graczy chce bardzo szybko profesjonalizować. W tym momencie jednak wskazane jest zachować dużą ostrożność przy obstawianiu zakładów. Możliwe jest jednak tutaj małe pasmo niepowodzeń, co jest nieuniknione nawet w przypadku porad ekspertów. Wygrana, remis lub przegrana są bardzo popularne. Wszelkie wskazówki dotyczące wyników nie mogą być pewne w 100%. Jest po prostu zbyt wiele czynników, aby móc dokładnie przewidzieć wynik meczu. Jeśli jednak przestudiuje się statystyki, łatwo można zauważyć, że wyniki mogą być nieraz bardzo zaskakujące.

Nigdy nie próbuj się odkuć po porażce

Po piąte, największym błędem w przypadku zakładów sportowych jest próba zrekompensowania strat poprzez obstawianie większej ilości zakładów. Jako profesjonalistom w dziedzinie obstawiania zakładów sportowych, nie wolno nam także odchodzić od wybranego systemu obstawiania meczów. Wymaga to przeprowadzenia analizy eksperckiej opartej na danych statystycznych. Jeśli do tej pory przegrywaliśmy, nie zwiększajmy stawki, ale też nie rezygnujmy.

Po szóste, duży błąd stanowi to, że większość graczy koncentruje się na swoich ulubionych typach. Jednak porady ekspertów nie są oparte na kursach, ale na prawdopodobieństwie. Te, oczywiście, muszą być zgodne z rzeczywistymi szansami na wygraną. Zakładając, że jakaś drużyna wygrała 15 z 20 meczów w bieżącym sezonie, to wskaźnik sukcesu wynosi 75 procent. W tej sytuacji zwycięstwo wydaje się dosyć pewne. Porady dotyczące zakładów na piłkę nożną są, oczywiście, znacznie bardziej złożone. Statystyki mogą być związane z formą danej drużyny w określonym czasie. Liczy się tutaj też jakość drużyny, zmiana trenera, a nawet pogoda. To wszystko może mieć wpływ na wynik. Długoterminowe zyski powinny być możliwe, przy założeniu prawidłowej analizy. Jednak często łatwiej jest wybrać i obstawiać sport, na którym się znamy. Innymi słowy, w przypadku zakładów sportowych ważne jest, aby nie kierować się osobistymi uczuciami i preferencjami dotyczącymi klubów.

bonus sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po siódme, profesjonaliści polegają prawie wyłącznie na pojedynczych wskazówkach, które dotyczą danych zakładów i w miarę możliwości całkowicie pomijają kombinacje i systemy. Wiadomo bowiem, że każdy dodatkowy zakład zwiększa ryzyko i zmniejsza prawdopodobieństwo wygranej. Małe kombinacje do trzech gier są nadal możliwe do zaakceptowania, pod warunkiem dokonania starannego wyboru. Wszelkie systemy miałyby sens tylko wtedy, gdyby dawały one ograniczoną liczbę wyników.

Lepiej mieć konto u wielu bukmacherów online

Po ósme, jeśli chodzi o różne zakłady sportowe, warto przeanalizować różnych bukmacherów i poznać ich wszystkie słabe i mocne strony. Warto zatem zarejestrować się u różnych bukmacherów. Z drugiej strony, każdy legalny bukmacher w Polsce ma swoją własną ofertę bonusową, która zabezpiecza dużą ilość dodatkowego kapitału. Ponadto, następują regularne promocje bonusowe, które, oczywiście, zdarzają się nam znacznie częściej, jeśli istnieją różne konta. Największą zaletą zakładów u różnych bukmacherów jest jednak wybór kursów. Porównanie kursów jasno to potwierdza. Jeden bukmacher nigdy nie ma najlepszego kursu. Rejestrując się u różnych bukmacherów, zysk można zwiększyć nawet od 5 do 20 procent.

Po dziewiąte, jeśli chodzi o zakłady online, szczególnie zaawansowani gracze wybierają określoną taktykę. Strategia tutaj nie polega na tym, aby wygrywać tak często, jak to możliwe. Innymi słowy, lepiej jest wygrać pięć z dziesięciu zakładów po kursie 3,00 niż osiem z dziesięciu zakładów po kursie 1,25.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak obstawiać u bukmachera? Jednakże, niedoświadczeni użytkownicy mogą utknąć w martwym punkcie i postawić na kilka takich zakładów, które mają małe szanse powodzenia, biorąc pod uwagę kursy. Prawidłowe obstawianie oznacza wcześniejsze przeanalizowanie wyników zakładów, a następnie uzgodnienie go z istniejącymi kursami.

Poprzedni artykułPopularne rodzaje kuponów bukmacherskich w zakładach sportowych
Następny artykułNajgorsze błędy które gracze popełniają w zakładach bukmacherskich
Promocje i darmowe bonusy do Polskich bukmacherów online. Tylko legalne zakłady bukmacherskie, freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytów. Ranking najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych.