Wygrywanie na zakładach bukmacherskich nie jest łatwe. Jednakże wiele ludzi ciągnie do zakładów bukmacherskich, właśnie z tego powodu, że można wygrać na nich pieniądze – przy okazji świetnie się bawiąc. A jak wygrywać spore kwoty na zakładach bukmacherskich?

Jak wygrywać spore kwoty na zakładach bukmacherskich?

Bonus bukmacherski

Wykorzystanie naszego bonusu bukmacherskiego może przynieść nam wygraną – jednakże zanim to uczynimy – powinniśmy wybrać odpowiedniego bukmachera – który zaproponuje nam właśnie takie bonusy – jak na przykład freebet bez depozytu, zakład bez ryzyka, czy też zakłady bez depozytu.

Kolejnym sposobem na odpowiednie wykorzystanie naszego bonusu na jaki możemy się zdecydować to założenie konta u trzech najlepszych bukmacherów, których sami wybierzemy dzięki czemu bonusy za rejestrację się potroją. Pamiętajmy jedynie o tym, że nie możemy rejestrować się dwa razy u tego samego bukmachera – ponieważ to już jest niedozwolone.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Skorzystaj z pomocy na forach bukmacherskich!

Fora bukmacherskie to świetne miejsca do tego, aby uzupełnić naszą wiedzę, bądź też dowiedzieć się nowych sposobów na wygrywanie pieniędzy, dlatego też korzystanie z nich to idealny sposób na to – aby podszlifować swoje umiejętności typowania, bądź też dowiedzieć się czegoś nowego, jeśli chodzi o obstawianie zakładów bukmacherskich, jednakże powinniśmy również uważać, ponieważ na forach bukmacherskich nie znajdują się wyłącznie ludzie, którzy mają ochotę nam pomóc – ale również i tacy, którzy chcą nam zaszkodzić.

Obstawiaj tylko jeden sport!

Przy bukmacherce ,,skakanie z kwiatka na kwiatek” – nie jest cnotą, z racji tego że taki sposób, owszem, może da nam całkiem sporo doświadczenia przy typowaniu – ale nie zagwarantuje nam wygranej – dlatego też ważne jest wyspecjalizowanie się w jednej dyscyplinie sportowej. Może to być na przykład : piłka nożna, hokej na lodzie, czy też siatkówka. Chodzi tu mniej więcej o to, aby nie rozpraszać się typowaniem jednego sportu po drugim, tylko trzeba skupić się właśnie na jednym – ponieważ to może jedynie przynieść nam odpowiednie wyniki. Naturalnie jeśli mamy już tyle doświadczenia w jednej kategorii sportowej, że bez problemów wygrywamy nasz każdy typ – to najlepiej wtedy jest zacząć rozwijać się w innej kategorii sportowej.

Znajdź osoby, które również lubią obstawiać zakłady

Znalezienie nowych znajomości może nam bardzo pomóc w obstawianiu zakładów bukmacherskich, najczęściej takie osoby można spotkać w stacjonarne punkty bukmacherskich – albo też na forach bukmacherskich. Naturalnie oba miejsca mają swoje zalety i wady, do zalet stacjonarnych punktów można zaliczyć to, że kontakt z drugą osobą będzie bardziej ,,naturalny” – jednakże musimy pamiętać o tym, że takie punkty mają określone godziny urzędowania. Jeśli chodzi o internet – to ogromnym plusem jest ilość kontaktów, jakie możemy uzyskać – jednakże jest również większa szansa na to, że wśród tych znajomych, znajdą się naciągacze i oszuści.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy obstawianie zakładów sportowych jest trudne?
Następny artykułVademecum porad bukmacherskich
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.