Większość graczy nie napotka żadnych problemów podczas obstawiania u bukmachera, ale jeśli coś się stanie, zwykle nie wiedzą, co robić. Z tego powodu też dziś dowiesz się, jakie problemy można napotkać w trakcie obstawiania zakładów online!

Jakie problemy możemy napotkać w trakcie obstawiania zakładów bukmacherskich?

Głuchy telefon

Każda firma udostępnia kilka sposobów kontaktu, wśród których możemy wymienić kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo czy kontaktu telefonicznego. Niestety czasami może zdarzyć się tak, że nie będziesz mógł się dodzwonić. Najlepszym sposobem skontaktowania się z bukiem jest czat lub telefon, ale zazwyczaj to drugie może być niedostępne. Czasami na odpowiedź e-mailową musimy poczekać kilka dni, choć zależy to od sposobu pracy firmy i jego personelu pomocniczego. Dla coraz większej ilości graczy bardzo ważne jest zapewnienie wsparcia w postaci czatu „na żywo” oraz w języku polskim, dlatego na początku przygody bardzo ważny jest wybór legalnego bukmachera – który oferuje taką pomoc w języku Polskim. W końcu czat na żywo to bardzo skuteczny sposób na kontakt z legalnymi bukmacherami i takie firmy jak STS chwalą się często tym, że właśnie takie coś oferują.

sts darmowy bonus bez depozytu 2020
Nowy bonus w STS – Kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN

Wypłata nie przychodzi na czas

Czasami Twoja prośba o wypłatę jest zawieszana lub przetwarzana przez długi czas. Niekiedy opóźnienia są spowodowane problemami technicznymi, a czasami są to celowe działania ze strony bukmacherów, aby zachęcić cię do zainwestowania swoich środków w zakład, zamiast je wypłacić. Czas wypłaty zależy od rodzaju wypłaty, kwoty i tego, czy jest to Twoja pierwsza wypłata, czy już któraś z rzędu. Należy pamiętać, że proces weryfikacji konta u bukmachera musi zostać pomyślnie zakończony, zanim wypłata stanie się skuteczna. Naturalnie niewytłumaczalne opóźnienia w płatnościach to pierwszy objaw trudności finansowych bukmacherów. W takim przypadku najlepiej założyć konto u innego legalnego bukmachera, ponieważ jeśli doczekamy się wypłaty środków, to lepiej później myśleć o tym, aby zamknąć konto u tego buka, bo jest mało prawdopodobne, że doczekamy się kolejnej wypłaty.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Anulowanie bonusu przez bukmachera

Niemal każdy bukmacher oferuje promocje bukmacherskie dla nowych graczy. Promocja na start jest najskuteczniejszą opcją na przyciągnięcie do siebie graczy. Jednakże przed dokonaniem rejestracji o wiele lepiej jest przeczytać regulamin danej promocji. Niektóre firmy celowo ustalają bardzo surowe zasady dotyczące korzystania z bonusów powitalnych w swoich zasadach użytkowania, aby nie narażać się na stratę swoich środków. Każde odstępstwo, które narusza te zasady, nawet niewielkie odchylenie, będzie traktowane jako naruszenie zasad, skutkujące utratą premii. Naturalnie istnieją takie promocje bukmacherskie na start które relatywnie łatwo można wypłacić, ale zwykle jest ich niewiele, oraz znikają z rynku bardzo szybko.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacherzy online w 2021 roku
Następny artykułCo warto wiedzieć przy wyborze bonusu bukmacherskiego?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.