Kto aktualnie walczy o bukmacherskie podium? Top 3 firm, w których warto grać!

Masz tutaj pewien problem? Zastanawiasz się bowiem, jakie podmioty hazardowe wybrać? Dobrze byłoby zdecydować się na takie firmy gamblingowe, które są cenione w środowisku. Zapoznaj się zatem z naszym tekstem, który bazuje na najpopularniejszych rankingach. Jakie podmioty hazardowe są w nich najczęściej na czołowych lokatach? Z czego to wynika?

STS to numer jeden

„Palma pierwszeństwa” od wielu lat należy do STS. Raczej trudno spodziewać się, by nagle miało to ulec zmianie. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa w pełni legalnie. Zarówno stacjonarnie, jak i online. Dodatkowo (w razie czego) możesz obstawiać dzięki aplikacji mobilnej. Aby to zaś było możliwe, to narzędzie musi być przez Ciebie najpierw pobrane, a później zainstalowane. Generalnie nie ma tutaj nic trudnego. Dlaczego jeszcze coraz więcej osób decyduje się na STS? Opisuje to blog bukmacherski streamgoals.pl. Możesz tam np. obstawiać rozmaite, ciekawe zakłady. Np. dotyczące tego, kto będzie najlepszym snajperem w sezonie 2022/23 w rozgrywkach Premier League. Aktualnie największe szanse ma na to Norweg Erling Haaland. STS to bogata oferta. W końcu do obstawiania są rozmaite dyscypliny. I to nie tylko te, które są najbardziej popularne. Możesz również obstawiać zakłady polityczne, finansowe, czy rozrywkowe itp. STS to także znakomite bonusy. Aktualnie ta firma bukmacherska oferuje m.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Poza tym możesz zainkasować bonus w kwocie 1500 PLN itd.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fortuna zajmuje miejsce drugie

Zazwyczaj na drugich miejscach w takich klasyfikacjach znajduje się Fortuna. Dlaczego tak się dzieje? Ta legalna firma bukmacherska też działa uniwersalnie. Jeśli chcesz, to możesz obstawiać online. Do wyboru są także punkty stacjonarne lub typowanie dzięki aplikacji mobilnej. Profesjonalne firmy bukmacherskie zapewniają hojne bonusy. I tak się właśnie dzieje w tym przypadku. Możesz bowiem liczyć m.in. na zwrot za pierwszy przegrany kupon. I to aż do 600 PLN. Potem (już przy drugim depozycie) ta firma bukmacherska oferuje bonus 50% do 200 PLN. Dlaczego jeszcze Fortuna jest tak popularna? Ze względu na Happy Hours. W ramach tej promocji możesz obstawiać (zgodnie z przepisami) bez uiszczania podatków. Dzięki temu Twoje ewentualne wygrane są oczywiście wyższe. Fortuna to także bardzo bogata oferta. Poza standardowymi wydarzeniami, możesz tutaj typować m.in. Prime Show MMA oraz High League.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co oferuje Betclic?

Jeśli jesteśmy przy tematyce federacji freak fightowych, to warto wspomnieć o tym podmiocie hazardowym. Betclic jako jedyny na rynku oferuje zakłady na Fame MMA. A w tym momencie to największa federacja tego typu w Europie! Co więcej, możesz swobodnie obstawiać najbardziej popularne klasyczne sporty, jak i dyscypliny niszowe. Betclic to także atrakcyjna oferta na start. Obecnie możesz zainkasować zwrot za pierwszy przegrany kupon do 200 PLN (minus podatek). Jeśli zatem założysz konto, wpłacisz pieniądze, zagrasz i przegrasz, to otrzymasz zwrot do tej sumy.

Poprzedni artykułCzy zarejestrowanie nowego konta w firmie bukmacherskiej jest trudne?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.