Naturalnie że tak, dodatkowo wspomnieć należy, iż Lotto online cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. W jaki sposób możemy grać i wygrywać kumulacje bez wychodzenia z domu albo po prostu z poziomu telefonu? Tego dowiecie się już w naszym poradniku!

Lotto w internecie – istnieje możliwość grania online?

Lotto online – monopol TS

Totalizator Sportowy to w Polsce firma z ogromnymi możliwościami, w końcu to ona ma w naszym kraju na wyłączność zgodę na to, by prowadzić legalne kasyno online, a jakby tego było mało – jako jedyna organizuje zakłady na wyścigi konne. Chociaż podane przez nas wyżej zakłady cieszą się dużym zainteresowaniem, żaden z nich nie jest w stanie nawet zagrozić mocnej pozycji Lotto online. To właśnie ta usługa jest wśród Polaków najpopularniejsza i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Ile można wygrać w Lotto w internecie?

Dokładnie tyle samo, co w przypadku tradycyjnych zakładów dokonywanych w kolekturach. Nie ma najmniejszego znaczenia, w jaki sposób postawisz swój kupon – w internecie czy stacjonarnie. Marka Lotto nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za granie w internecie. Dzięki temu obstawianie jest nie tylko legalne i wygodne, ale też nic nas nie kosztuje (poza wniesioną stawką, oczywiście).

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Jak grać w Lotto w internecie?

Wystarczy że wejdziemy na oficjalną stronę ,,Gry.Lotto.pl”, zalogujemy się bądź zarejestrujemy swoje konto, wybierzemy odpowiednią grę, zapłacimy i gotowe! Trzeba mieć na uwadze, że tylko na stronie podanej powyżej możliwe jest legalne granie w Lotto przez internet. Żadna inna forma nie jest zgodna z polskim prawem! Nie dajcie się nabrać na strony, które oferują pośrednictwo w różnego rodzaju grach liczbowych. Często oferują one “darmowe” kupony na start i tak dalej, ale nie ma to nic wspólnego z Totalizatorem Sportowym, a już na pewno nie można powiedzieć, by było to legalne działanie.

Jakie gry Lotto online znaleźć można na stronie Totalizatora?

 Wybór nie wszystkich może zadowolić, ale na pewno nie da się powiedzieć, iż jest wyjątkowo mały albo tylko dla osób, które mają niewielkie wymagania. Każdy może na stronie Lotto postawić na starego “Dużego Lotka”, a także zdecydować się na postawienie kuponu w Multi Multi, Euro Jackpot czy Mini Lotto.

Jak grać online w dawnego dużego Lotka?

1. Wybierz 6 z 49 liczb Na zakładzie może się znaleźć do 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 PLN.

2. Graj z Plusem. Dodanie tej opcji to 1 PLN.

3. Graj na wiele losowań albo subskrybuj kupon

4. Potwierdź zakup

Każdy rodzaj losowania ma swoje zalety oraz wady. W niektórych wygrywa się mniej, ale za to częściej padają rozstrzygnięcia, natomiast są też takie loterie, w których padają ogromne kwoty, ale trafienie ich jest naprawdę trudne.

Zdrapki i nie tylko – w Lotto!

Liczymy na to, iż wkrótce pojawi się jeszcze więcej opcji na stronie Totalizatora, a sama gra będzie jeszcze ciekawsza. Ciekawą opcją na pewno byłby zdrapki Lotto online. Problem w tym, że na ten moment nie wydaje się, by były one w planach. A szkoda, bo przecież wiele zagranicznych portali oferuje takie produkty i one także cieszą się bardzo dużą popularnością!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułVademecum porad bukmacherskich
Następny artykułBetclic – kontakt w naszym kraju
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.