Lubisz grać stacjonarnie? Te firmy Ci to umożliwią

Masz swoich faworytów w przypadku spotkań piłkarskich? A może na co dzień interesujesz się tenisem ziemnym itp.? Obecnie możesz obstawiać rozmaite wydarzenia. M.in. stacjonarnie. W których podmiotach hazardowych warto to robić?

Gdzie można grać w STS?

Zakłady bukmacherskie często są obstawiane właśnie w STS. To jednak… żadna niespodzianka. Ta firma bukmacherska jest obecnie zdecydowanie najbardziej popularna. Oczywiście, działa ona legalnie. W tym momencie STS ma zdecydowanie najwięcej punktów stacjonarnych na terenie całego naszego kraju (ewentualnie możesz obstawiać przez sieć albo korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej). Nie brakuje ich szczególnie w większych miastach oraz miasteczkach. Wskazuje na to aktualna lista punktów stacjonarnych STS (stan na 16 maja 2022 roku). Warto zaznaczyć, że np. w Warszawie oraz Krakowie masz kilka takich miejsc itd. Co ciekawe, nawet w relatywnie mniejszych miejscowościach nie brakuje oddziałów tego podmiotu hazardowego. Czym cechują się takie punkty? Są one m.in. bardzo dobrze wyposażone. Oferta może być analizowana na kilka sposobów. Jakich? Możesz skorzystać z wydrukowanych papierów albo nowoczesnych urządzeń, które znajdują się na stolikach. Nie ma także przeszkód, aby swobodnie oglądać rozmaite transmisje sportowe… W punktach stacjonarnych możesz grać zakłady przedmeczowe oraz live.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Punkty stacjonarne Fortuny oraz LV BET

W jakich innych podmiotach hazardowych nie brakuje dużego wyboru pod tym kątem? Sporo punktów stacjonarnych na terenie Polski ma również Fortuna. Chodzi przede wszystkim o większe miasta. W mniejszych miasteczkach także ich jednak nie brakuje. Zamierzasz wybrać się do takiego miejsca? W takim razie warto sprawdzić dokładną lokalizację oraz godziny otwarcia. A może interesuje Cię pełna lista oddziałów Totomix? Warto zaznaczyć, że Totolotek kilka lat temu podjął decyzję o zamknięciu wszystkich lokali naziemnych. Musisz zatem szukać innych opcji pod tym kątem. Sporo punktów stacjonarnych posiada zaś np. firma bukmacherska LV BET. Jest to kolejny legalny podmiot hazardowy. Tak samo, jak Fortuna. Obie te firmy bukmacherskie oferują świetne usługi. Na uwagę zasługują godziny otwarcia. Lokale są długo otwarte, dlatego wiele osób może z nich swobodnie skorzystać. To nie wszystko. Poza tym masz okazję liczyć na atrakcyjne kursy oraz bogatą ofertę pod kątem typowania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Dlaczego coraz więcej osób woli jednak typować online?

Można dostrzec taki właśnie trend… Dzieje się tak z rozmaitych względów. M.in. nie każda osoba mieszka relatywnie blisko punktów stacjonarnych. Na wsiach ich zaś w ogóle nie ma. Obstawiając przez sieć możesz zaoszczędzić (czas oraz tak samo pieniądze). Co jeszcze jest tutaj ważne? Jeśli zdecydujesz się na założenie internetowego konta, to możesz zainkasować wiele świetnych bonusów na start. Chodzi m.in. o podwojenia depozytów, cashbacki, zwroty (za pierwsze kupony, jeśli okażą się przegrane) itp. Granie przez sieć jest wygodne, a przy okazji można zainkasować rozmaite bonusy, co jest tutaj sporym handicapem.

Poprzedni artykułTypowanie nie musi być trudne – sprawdź, jak to robić!
Następny artykułCzy zarejestrowanie nowego konta w firmie bukmacherskiej jest trudne?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.