Bardzo spodobało Ci się obstawianie w trybie live? Bez wychodzenia z własnego domu można obstawiać rozmaite wydarzenia, które jednocześnie są transmitowane w telewizji, przez legalnego bukmachera na jego stronie internetowej itd. Dużo osób po pierwszym zauroczeniu tym sposobem przeżywa jednak spore rozgoryczenie. Chodzi o to, że stracili stosunkowo dużo pieniędzy grając wydarzenia na żywo. O czym pamiętać typując live?

obstawianie bukmachera live
Obstawianie na żywo w zakładach bukmacherskich online

Co jest najważniejsze w obstawianiu live?

Bez wiedzy na temat danej dyscypliny ogólnie się nie obejdzie. Zawodowcy najczęściej typują tylko jedną, maksymalnie dwie dyscypliny sportu. Nie tylko chodzi o tryb live, ale ogólnie. Należy podkreślić, że dzięki temu lepiej można, używając słownika młodzieżowego, to wszystko ogarniać. Jeśli ktoś będzie chciał być ekspertem od każdej możliwej dyscypliny, to nie będzie fachowcem tak naprawdę od niczego. Najlepiej ogólnie skupić się tylko na pewnych sektorach. Lepiej być prawdziwym specjalistą wyłącznie od jednej dyscypliny, ponieważ dzięki temu łatwiej będzie pokonywać legalnych bukmacherów.

Ważne jest też to, aby nie spoczywać na laurach. Wobec powyższego wiedza na temat np. piłki nożnej lub skoków narciarskich musi być systematycznie uzupełniana. Przecież tak naprawdę codziennie pojawiają się ważne informacje, które mogą być kluczowe pod kątem typowanych zdarzeń. Właśnie dlatego zawodowcy koncentrują się na maksymalnie kilku dyscyplinach, a nie typują wszystkiego jak leci. Ta druga postawa prowadzi bowiem do częstych porażek.

bonus sts za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gra live – o czym nie powinno się zapominać?

Gra w trybie live to nie tylko konieczność posiadania wiedzy oraz systematycznego jej podnoszenia w kontekście konkretnej dyscypliny lub dyscyplin sportowych. Dobrze jest wyposażyć się także w porządny sprzęt komputerowy. Legalni bukmacherzy są na tyle uniwersalni, że możecie grać poprzez komputery przenośne, komputery stacjonarne, a także inne urządzenia elektroniczne.

Chodzi nam o tablety, telefony itp. Najlepiej wybrać taki sprzęt, który będzie wydajny. Ważne jest też, aby np. komputer zapewniał wygodę w trakcie obstawiania. Dobrze zatem zadbać odpowiednio duży ekran. Odpowiednie parametry techniczne są też ważne z tego względu, że grając na żywo trzeba bardzo szybko podejmować decyzje. W związku z tym sprzęt nie powinien się zawieszać. Powinien też gwarantować szybki dostęp do wszystkich najważniejszych przycisków itd.

Ważnym tematem jest także łącze internetowe. Czasami zawieszenie może być spowodowane nie słabym komputerem lub tabletem, ale kiepską prędkością sieci. Najlepiej zainwestować w porządny internet, żeby takie kłopoty nie występowały. Wtedy łatwiej będzie o szybsze podejmowanie dobrych decyzji.

Łatwiej gra się w trybie live, a co za tym idzie gromadzi pieniądze, kiedy zawodnicy oglądają poszczególne spotkania. Wtedy prościej jest im ocenić, jaka drużyna jest np. bliżej zdobycia kolejnego gola itp. Dobrze jest zainwestować nie tylko w porządny sprzęt, dobry internet, ale także w telewizor z rozmaitymi kanałami sportowymi.

Trzeba to traktować jako inwestycję, która powinna zwrócić się w całkiem bliskiej przyszłości. Można też skorzystać z oferty legalnych bukmacherów. U niektórych wystarczy tylko posiadać konto, aby można było oglądać rozmaite transmisje – i to zupełnie za darmo.

Poprzedni artykułJak wyjść z bukmacherskiego kryzysu?
Następny artykułBukmacher Fortuna opinie Polskich graczy
Promocje i darmowe bonusy do Polskich bukmacherów online. Tylko legalne zakłady bukmacherskie, freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytów. Ranking najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych.