Zakłady bukmacherskie to temat rzeka. W ostatnim czasie ta forma rozrywki i zarabiania pieniędzy cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego – powstaje coraz większa liczba firm bukmacherskich, które oferują swoim typerom naprawdę atrakcyjne stawki. Wielu początkujących graczy nie ma fachowej wiedzy odnośnie form płatności czy też rodzajów kuponów, które można wysyłać. W poniższym artykule przedstawiamy i opisujemy w sposób bardzo dokładny rodzaje kuponów bukmacherskich.

kupony bukmacherskie
Rodzaje zakładów bukmacherskich w Polsce – Jakie kupony obstawiać?

Rodzaje kuponów bukmacherskich – dlaczego jest ich tak dużo?

Dostępnych wariantów kuponów bukmacherskich jest naprawdę sporo. Wiele osób z pewnością zastanawia się, jak wybrać ten, który najlepiej spełni ich możliwości finansowe oraz predyspozycje do obstawiania zakładów. Jak wybrać kupon, który będzie dla nas najbardziej korzystny? Na wstępie musimy wspomnieć o tym, że nie istnieje złoty środek, dzięki któremu można byłoby za każdym razem obstawiać bardzo wysokie kursy. Bardzo wiele zależy od tego, jaką dyscyplinę obstawiamy oraz jaki budżet przeznaczamy na wysłanie danego kuponu. W przypadku, gdy mamy dość dużą ilość pieniędzy, wówczas warto zdecydować się na wysłanie tzw. „singla”. 

Osoby, które wysyłanie kuponów bukmacherskich chcą potraktować wyłącznie jako rozrywkę, powinny zdecydować się na zakłady akumulowane. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze umiejętności. Wraz z nabieraniem doświadczenia każdy typer znajdzie również swój ulubiony rodzaj kuponów bukmacherskich, który będzie przynosił mu zawsze duże wygrane. 

Jakie kupony bukmacherskiej są najczęściej wybierane przez typerów?

Kupony bukmacherskie, które cieszą się największą popularnością, to single, double oraz treble. Poniżej dokładnie je charakteryzujemy. 

sts darmowy bonus bez depozytu 2020
Nowy bonus w STS – Kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN

Kupony single – dokładna charakterystyka

Są to kupony nazywane przez graczy bardzo często singlami. Warto wiedzieć, że w chwili obecnej jest to najprostszy spośród wszystkich typ kuponu u Polskich bukmacherów jak STS czy Fortuna. Oprócz tego charakteryzuje się on bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa. Wysoki pozom bezpieczeństwa oraz prostota wynikają z tego, że nasze szanse na zwycięstwo w porównaniu z innymi dostępnymi kuponami są naprawdę wysokie – wynoszą od 33 do 50 procent. Należy mieć oczywiście na uwadze, że bardzo wiele zależy od tego, jakie zdarzenie zdecydujemy się obstawić. 

W przypadku, gdy wybierzemy podstawowy wariant piłki nożnej (1X2), wtedy uzyskamy 33,33% szans na to, że uda nam się obstawić w sposób prawidłowy. Jak to możliwe? Uzasadnienie tego stanu rzeczy jest niezwykle proste. Wynika to z tego, że w piłce nożnej mecz może skończyć się albo wygraną jednej z dwóch drużyn albo remisem. Nie ma innej możliwości. Oczywiście, nasze szanse na wygraną można podnieść, jeśli zdecydujemy się obstawić mecz koszykówki. Tego typu rozgrywki mogą skończyć się wyłącznie wygraną jednej z dwóch drużyn, zatem nasze szanse wzrastają do 50%. 

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Dodatkowo 1200 PLN za pierwsza wpłatę. Żeby otrzymać bonus bez depozytu należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Na obstawianie zakładów pojedynczych decydują się najczęściej typerzy, którzy mogą pochwalić się posiadaniem dużej ilości bankrolli. Single to również konik osób lubujących się w wykonywaniu obszernych analiz, na które poświęcają ogromne ilości swojego wolnego czasu. 

Kupony Double oraz Treble – dokładna charakterystyka

Niezwykle popularne są również inne kupony. Mowa tutaj o Kuponach Double oraz Treble. W przypadku, gdy wybierzemy Kupony Double, na naszym kuponie zostaną umieszczone dwa zdarzenia. W większości przypadków dobiera się je w taki sposób, aby ogólny współczynnik obstawionego przez nas zakładu przekraczał wartość 2,0. W ten sposób nasze potencjalne wygrane będą oscylowały wokół postawionej przez nas stawki. 

Z kolei, gdy wybierzemy Treble, czyli kupon charakteryzujący się jeszcze niższym poziomem bezpieczeństwa, to na naszym kuponie będą musiały znaleźć się minimum trzy zdarzenia. W tym przypadku rozrzuty kursowe podlegają jeszcze większym różnicom.Warto wiedzieć, że niektóre osoby zajmujące się obstawianiem zakładów bukmacherskich tworzą kupony, które posiadają współczynniki na poziomie 40,00.

Poprzedni artykułBezpieczny kupon 5+ bukmachera LV Bet
Następny artykułJak skutecznie obstawiać zakłady sportowe u bukmachera?
Promocje i darmowe bonusy do Polskich bukmacherów online. Tylko legalne zakłady bukmacherskie, freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytów. Ranking najlepszych w Polsce bukmacherów internetowych.