Obstawianie piłki nożnej to ciekawy temat, z racji tego że wystarczy obstawić zawsze na przegraną naszej reprezentacji, a wtedy mamy pewność że wygramy ten zakład. Ale żarty na bok, nie będziemy się tutaj rozbijać o ,,sukcesy” naszej reprezentacji, ponieważ chodzi nam tutaj o obstawianie piłki nożnej, dlatego też dzisiaj chcemy wam przybliżyć ten temat naszym nowym poradnikiem!

Poradnik bukmacherski – obstawianie piłki nożnej

Pamiętajmy o tym, aby obstawiać piłkę nożną odpowiedzialnie!

Odpowiedzialna gra w bukmacherce – to ustalenie pewnego limitu (dajmy na przykład miesięczny limit) na środki wydawane przez nas na obstawianie piłki nożnej. Jeśli lubimy obstawiać zakłady bukmacherskie przez telefon, to każda aplikacja posiada funkcję „odpowiedzialnej gry” czyli ustalonego przez nas limitu środków, którego po prostu nie da się przekroczyć. To bardzo dobre rozwiązanie, które sprawi, że po prostu nie przesadzimy z wydawaniem pieniędzy na zakłady bukmacherskie. Nie możemy zapomnieć o tym, że zakłady sportowe to hazard. Hazard to bardzo poważna choroba, więc warto zajrzeć do zakładki „odpowiedzialna gra” i ustalić miesięczny lub tygodniowy limit, który będzie ograniczał nasze bukmacherskie zapędy.

bukmacher betclic polska
Darmowy bonus legalnego bukmachera betclic – Kod promocyjny: KOD510

Masz doświadczenie w uprawianiu piłki nożnej? Przyda ci się to w obstawianiu!

Uprawiając piłkę nożną, zapewne poznałeś/aś  niektóre taktyki, takie jak na przykład ,,pułapka offside’owa” w piłce nożnej bądź granie w ,,agresywnym składzie”. Przydatność tego doświadczenia polega na tym, że zakłady bukmacherskie na piłkę nożną to nic innego jak próba przewidywania wyniku. Kto lepiej odgadnie wynik – wygrywa. Ale musimy mieć też na uwadze, że bukmacher też zatrudnia ludzi, którzy mieli bądź nadal mają doświadczenie z typowaniem wyników właśnie u firm bukmacherskich. Dlaczego? To proste, ponieważ lepiej jest zatrudnić osobę, która potrafi o wiele więcej od bukmachera wygrać, i jej płacić normalną pensję niż pozwolić jej dalej wygrywać. No ale wróćmy do tematu, ponieważ doświadczenie w sporcie to nie jedyne co nam się przyda w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

Uważaj na nielegalnych bukmacherów!

Internet to takie miejsce, gdzie nie da się tak naprawdę zablokować żadnej treści. Oczywiście można próbować, ale przy pomocy specjalnych przeglądarek, bądź takiego oprogramowania jak TOR, możemy zobaczyć na internecie. No ale o co nam chodzi – Polskie Ministerstwo Finansów nie jest w stanie zablokować dosłownie każdego nielegalnego bukmachera – dlatego też nawet najmniejsze podejrzenie, że dany bukmacher nie posiada licencji naszego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi – powinno sprawić, że zaczniemy szukać zakładów bukmacherskich u kogoś innego – najlepiej u legalnych bukmacherów. (Polecamy na przykład legalną firmę bukmacherską STS).

1×2 – czyli na start – najczęściej proponowany rodzaj zakładu na piłkę nożną u bukmacherów

1×2 – czyli zakład trzydrogowy – możemy tutaj obstawić 1- zwycięstwo gospodarzy, x – remis albo 2 – wygraną gości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKrótki poradnik bukmacherski dla początkujących graczy
Następny artykułCzy obstawianie zakładów sportowych jest trudne?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.