Każdy chyba zdaje sobie z tego sprawę, że najlepsze porady, to takie które może wykorzystać w swoim życiu I na coś mu się przydadzą. Dlatego też my dzisiaj przygotowaliśmy dla was te porady, które pomogą ci lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie!

Porady bukmacherskie od eksperta – jak obstawiać zakłady?

Jak zacząć z obstawianiem?

Otóż najlepiej jest zacząć od wybrania dyscypliny, z którą już miałeś kiedyś do czynienia. Najważniejsze jest tu jednak to, aby nie brać udziału we wszystkich zakładach na dane rozgrywki, bo to tylko doprowadzi do bankructwa. Dodatkowo myśląc, że z zakładów sportowych można uzyskać stabilny dochód – lepiej jest w takim wypadku zmienić hobby. Nie ma czegoś takiego jak „stały dochód” u bukmacherów, a ci, którzy uważają, że jest to możliwe, powinni poważnie rozważyć to, co mówią. Większość bukmacherów wydaje dużo pieniędzy na marketing swoich treści, ale gracze zapominają, że bukmacherzy muszą w jakiś sposób sobie te straty zrekompensować. Dlatego w większości przypadków regulamin od obstawiania zakładów zawiera mnóstwo ,,kruczków”, przez co nowym graczom trudno jest nieraz zdobyć na przykład bonusy, nie mówiąc już o tym, że większość nowych graczy traci swoje depozyty. Dlatego pamiętaj, że możesz na przykład skorzystać z promocji bukmacherskich, ale przed skorzystaniem z niego musisz zapoznać się z regulaminem, ponieważ może to wpłynąć na to, czy wygrasz zakład, czy możesz wypłacić bonus, czy nic nie mieć.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Fora bukmacherskie

Fora bukmacherskie to takie miejsce, gdzie można wiele nauczyć od graczy, którzy sporo przeżyli w trakcie obstawiania zakładów. Zwykle wielu graczy spędza czas na forum bukmacherskim, aby omówić swoje zakłady lub w jaki sposób udało im się wygrać ich pierwsze zakłady. Jeśli jednak nie zaczniesz zadawać odpowiednich pytań, to raczej niewiele się tak naprawdę nauczysz.

Dowiedz się więcej na temat kursów bukmacherskich

Generalnie bukmacherzy ustalają kursy w ten sposób, aby zachęcić Cię do obstawiania. Oznacza to mniej więcej tyle, że czasem można znaleźć wyższe kursy na wydarzenia, które mogą przyciągać więcej losowych graczy. Szczerze mówiąc, ci gracze nie mają żadnych strategii obstawiania, które sugerowałyby zarabianie pieniędzy. W większości przypadków dzieje się to poprzez zakłady specjalne lub wydarzenia polityczne (takie jak na przykład wybory w usa 2020). Przecież nawet bukmacherzy rzadko mają tu szansę wygrać, bo mogą nie mieć zbyt w ekspertów od polityki zagranicznej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o tym, żeby traktować to jako zabawę

Wielu graczy ma straszne parcie na to, aby traktować zakłady bukmacherskie jako potencjalne źródło wielkiej kasy, jednakże jest to co najmniej błędne postępowanie, dlatego iż nigdy nie powinno się ich w taki sposób traktować. Zakłady bukmacherskie to forma hobby, oraz zabawy, ale nigdy nie powinny być traktowane jako sposób na życie – bo bardzo szybko można się na tym przejechać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze online – w jaki sposób możemy je oglądać, no i bawić się jednocześnie?
Następny artykułWybór najlepszego bukmachera w 2020 roku – jak go wybrać?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.