Wielu graczy którzy na samym początku nie byli pewni co do tego bukmachera, teraz wie że oferta zakładów STS jest jedną z najlepszych w Polsce. STS od samego początku swojej działalności stara się poszerzać swoją ofertę, nie tylko tradycyjnymi środkami, ale również i przez internet. Ale czy oferta zakładów online jest tego warta? O tym przekonacie się już za moment!

STS – oferta zakładów online

STS – historia

STS działa w internecie od 2012 roku, chociaż strona internetowa Star-Typ-Sportu była dostępna online już o wiele lat wstecz, ale pozwalała ona tylko i wyłącznie na sprawdzanie aktualnej oferty łącznie z kursami tego bukmachera. Obecnie legalny bukmacher STS ma największy udział z wszystkich legalnych bukmacherów dostępnych na polskim rynku, i nie tylko dzieje się tak ze względu na lojalność graczy do STS, ale również przez naprawdę pokaźną ofertę zakładów online, jakie można znaleźć na stronie bukmachera STS. Chyba nikt nie będzie zdziwiony, jeśli powiemy wam, że to właśnie STS jest najczęściej kojarzony przez osoby, które mają niewiele wspólnego z zakładami bukmacherskimi – w końcu jego punkty są dostępne dosłownie wszędzie.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jakie kupony są dostępne u STS online?

Legalny bukmacher STS umożliwia obstawianie online tego samego, co w przypadku punktów naziemnych, oferta zakładów STS w internecie nie jest w jakikolwiek sposób ograniczona przez tego bukmachera bądź negatywnie odbiegała od tego, co można znaleźć w stacjonarnych oddziałach bukmachera na terenie naszego kraju. U STS mamy kilka rodzajów kuponów, które dzielą się na dodatkowe, zazwyczaj związane z różnego rodzaju akcjami promocyjnymi i nie tylko, my jednak opiszemy wam te najbardziej podstawowe :

  • SOLO – najbardziej podstawowy zakład dostępny w ofercie STS. Stawiamy w nim tylko jedno spotkanie i cała nasza wygrana zależy od powodzenia pojedynczego zdarzenia.
  • AKO – tak zwane “taśmy”, są to wszystkie postawione przez nas kupony zawierające od 2 do 100 spotkań. Aby wygrać, trzeba trafić każde ze zdarzeń, jakie zostały przez nas obstawione.
  • MAXIKOMBI – to tak zwane zakłady systemowe STS. Pozwala nam podzielić kupon na grupy od A do M, dzięki czemu możemy popełnić nawet 12 błędów, a i tak zostanie przyznana nam pewna wygrana. W takim kuponie także można zawrzeć od 2 do aż 100 pozycji!
  • Kupon Bezpieczny – to kupon AKO, w którym można nie trafić jednego meczu, a i tak zdobywa się pieniądze. Aby go postawić, musisz zagrać na mecze z kursem wynoszącym co najmniej 2.00, natomiast kurs ogólny całego zakładu musi wynosić co najmniej 175.
  • Kupony z ,,grupy P” – jest to pewien rodzaj kuponu MAXIKOMBI. Różnica polega na tym, iż w nim zawieramy jeszcze dodatkową grupę, to jest P.

Lista dyscyplin które możemy typować online u STS :

– Piłka Nożna – Tenis – Hokej na Lodzie – Siatkówka – Koszykówka – Piłka Ręczna – Żużel – Skoki Narciarskie – Badminton – Bandy – Baseball – Biathlon – Biegi Narciarskie- Boks – Bowls – Darts – Esport – Futbol Amerykański – Futbol Australijski – Futsal – Kolarstwo – Kombinacja Norweska – Krykiet – Piłka Wodna – Rajdy – Rozrywka – Rugby – Snooker – Sporty Walki – Tenis Stołowy -Unihokej -Zakłady Specjalne

Kod bonusowy STS na rok 2020

Aby skorzystać z tego bonusu, podczas rejestracji na stronie www.sts.pl musimy wpisać kod o nazwie “BETONLINE“. Po aktywowaniu konta środki w sposób automatyczny znajdą się na naszym koncie bukmacherskim.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic – kontakt w naszym kraju
Następny artykułNajlepsze gry karciane dla początkującego
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.