Wiele serwisów internetowym w Polskiej sieci oferuje swoim wizytującym poradniki bukmacherskie, które nie zawsze do końca są interesujące, czy też przydatne. Dlatego też my zamierzamy wam zaprezentować kilka ciekawostek oraz porad na temat zakładów bukmacherskich, które być może się wam przydadzą, lub też pomogą wam w lepszym zrozumieniu świata bukmacherki!

Vademecum porad bukmacherskich

Naciągacze na mediach społecznościowych

W dzisiejszych mediach społecznościowych (facebook, fora bukmacherskie) co jakiś czas pojawia się jakaś osoba, która wygrała kilka zakładów pod rząd i zaczyna o niej być głośno. Ludzie naturalnie są ciekawscy przez co starają się podpytać taką osobę jak mu/jej się to udało. Oczywiście nasz naciągacz odpisuje niektórym aby utrzymać pozory, lecz po dłuższej chwili oznajmia że nie ma już więcej czasu na odpowiadanie oraz że czas przejść na jego/jej forum, gdzie będą mogli się swobodnie wypowiadać i nasz oszust będzie się mógł podzielić  z nami tymi typami. Naturalnie jednak, nic nie jest za darmo, wstęp na grupę będzie płatny. No przecież taka osoba nam za darmo nie zdradzi jak typować wyniki, przecież nie jest organizacją charytatywną.

bukmacher betclic polska
Darmowy bonus legalnego bukmachera betclic – Kod promocyjny: KOD510

Dlaczego zakłady na piłkę nożną są aż tak popularne?

Według statystyk prowadzonych przez firmy bukmacherskie najczęściej obstawianą dyscypliną sportową piłka nożna, która cieszy się największym zainteresowaniem zarówno początkujących graczy zakładów bukmacherskich, jak i tych bardziej doświadczonych. Eksperci w tej branży oceniają, że duże zainteresowanie meczami piłkarskimi pośród typujących wynika z bogatej oferty zakładów bukmacherskich na piłkę nożną a ponadto piłka ,,kopana” jako sport narodowy od lat przyciąga największą liczbę kibiców, którzy bardzo często kibicowanie łączą z typowaniem wyników spotkań swoich ulubionych drużyn piłkarskich za pośrednictwem bukmacherów. Popularność piłki nożnej wywodzi się również tej kwestii, że prawie na całym świecie już od dziecka ludzie są wystawieni na jej ,,działanie” przez co w dorosłym życiu są o wiele bardziej chętni na to, żeby oglądać, bądź nadal uprawiać ten sport.

Ile możemy zarobić na zakładach bukmacherskich?

To pytanie jest prawdopodobnie pierwszym, jakie zadają sobie typerzy. Jest to zrozumiałe, ponieważ gra na zakładach bukmacherskich wiąże się przede wszystkim z zarabianiem pieniędzy. Zawsze istnieje ryzyko utraty zainwestowanej kwoty, ale jest ono podejmowane dlatego, że osiągając sukces możliwe jest pogrubienie swojego portfela. W zależności od postawionej kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie możemy wygrać kilka albo nawet kilka tysięcy złotych. Gracze o większym stażu nierzadko posiadają swoje strategie, łączą wybrane zakłady, aby jak najbardziej zwiększyć kurs albo konsekwentnie stawiają na zespoły skazane na porażkę, co przy kolejnym zakładzie może przynieść im odrobienie tego, co stracili wcześniej. Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno zakłady bukmacherskie nie byłyby tak emocjonujące dla graczy.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak wygrywać spore kwoty na zakładach bukmacherskich?
Następny artykułLotto w internecie – istnieje możliwość grania online?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.