Tenis to dosyć ciekawy sport, można go uprawiać w pojedynkę, lub parami. Z racji tego, że rozgrywki nie są zbyt intensywne (oczywiście nie mówimy tutaj o profesjonalnych zawodach) to sport ten może być uprawiany przez ludzi starszych, co czyni tenis dosyć atrakcyjną i ciekawą alternatywą do oklepanej piłki nożnej. Ale czy warto typować tenisa na zakładach bukmacherskich?

A tak w ogóle, to czy warto typować zakłady na tenisa?

Tak naprawdę obstawianie każdego sportu zależy od tego, jaki stosunek (hehe) do niego mamy, czy wiemy już jak typować zakłady bukmacherskie, czy znamy ich rodzaje czy traktujemy to jako hobby czy też jako poważne zajęcie. Dlatego też danie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie jest trudne. Na pewno, jeśli chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie na tenis, to musimy mieć jedną rzecz, która w większości nie zależy od nas, czyli szczęście. Nawet najlepszy gracz zakładów bukmacherskich na świecie ma czasem pecha, przez co czasami zdarza mu się źle obstawić spotkanie. Dobrze jest również posiadać cechy dobrego typera, dzięki czemu nasza porażka będzie dla nas mniej dotkliwa. A jakie to są cechy? Przede wszystkim, musimy mieć nerwy ze ,,stali” ponieważ szybko możemy zrazić się do tego hobby, jeśli rozgrywka będzie dla nas zbyt emocjonująca (w negatywnym sensie tego słowa znaczeniu) oprócz tego bardzo przydatny jest tutaj analityczny umysł, ale co będziemy wam o tym opowiadać, skoro posiadamy cały poradnik na ten temat. Po prostu kliknijcie w link powyżej.

To jak w końcu obstawiać tenisa?


Już, już, spokojnie, już wam to zdradzamy. Może zacznijmy od tego co będzie nam na początek potrzebne, czyli od doświadczenia? Doświadczenie w sporcie, który chcemy typować jest bardzo ważne, z racji tego że nasi faworyci często stosują różne taktyki gry, a przecież jeśli sami je kiedyś stosowaliśmy, to jeśli to spostrzeżemy, to od razu będziemy wiedzieć co nasz faworyt zrobi następnie. Takie przewidywanie ruchów jest nam wyjątkowo potrzebne, z racji tego że musimy przecież ograć bukmachera aby wygrać, czyż nie? Następnie, musimy wiedzieć, czy w ogóle lubimy ten sport? Jeśli odpowiedzieliśmy sobie na to pytanie ,,nie” to równie dobrze możemy zrezygnować z typowania tenisa.

Dlaczego? Otóż odpowiedź jest prosta, przecież jeśli czegoś nie chcemy robić, to automatycznie będziemy starać się tego unikać. Można to porównać do pójścia na randkę z naszą byłą/byłym. No przecież nie mamy ochoty z kimś kogo już nie kochamy, to po co mamy mu jeszcze oddawać nasze pieniądze? Jeśli chcemy typować zakłady bukmacherskie bez znajomości co to w ogóle są zakłady bukmacherskie, oraz bez wiedzy jakie istnieją rodzaje typów bukmacherskich, to po prostu nigdy nie ogramy bukmachera. Albo po prostu dopiero wygramy, ale po czasie jak już się dowiemy w praktyce, no ale po co marnować swoje pieniądze? Równie dobrze można biec ze złamanymi nogami (Escape from tarkov pozdrawiamy), lub wskakiwać do oceanu nie potrafiąc przepłynąć jednej długości basenu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy mamy w Polsce wyjątkowe stadiony?
Następny artykułKrótki poradnik bukmacherski dla początkujących graczy
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.