Obstawianie zakładów w stacjonarnych punktach bukmacherskich ostatnio robi się coraz cięższe, w końcu nie tylko z powodu koronawirusa, ale z tego, że bukmacherzy w większości rezygnują już z takich miejsc. W końcu po co wynajmować lokal, jak kupno domeny jest o wiele tańsze. No ale zbaczamy z tematu – więc czy warto jest obstawiać w tak zwanych ,,ziemniakach”? Przekonajmy się!

Ziemniaki bukmacherskie – czy warto tam obstawiać?

Przed pandemią

Punkty bukmacherskie przed pandemią był to główny wybór dla osób, które miały dużo wolnego czasu. Ta opcja wydawała się być bardzo korzystna dla osób starszych, które często mają trudności z korzystaniem z Internetu. Punkty bukmacherów cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym najlepiej świadczy fakt, że stale pojawiają się w innych miastach w Polsce, a zdecydowana większość bukmacherów działających na polskim rynku rozwija swoją stałą sieć bukmacherską – jednakże nie w taki sposób, jak myślicie – legalni bukmacherzy polegają teraz głównie na franczyzobiorcach.

Należy jednak pamiętać, że punkty stałe mają kilka wad, na przykład jedną wadą jest to, że punkty bukmacherskie są zwykle otwarte w określonych godzinach, więc na przykład, jeśli chcemy być o szóstej rano lub o czwartej rano.

sts darmowy bonus bez depozytu 2020
Nowy bonus w STS – Kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN

Czy lepiej jest korzystać z aplikacji bukmacherskich?

Mobilne aplikacje bukmacherskie to wygodny sposób na zapewnienie ciągłej kontroli nad wszystkimi typami zakładów. Dzięki nim użytkownik może otrzymywać błyskawiczne informacje o złożonych kuponach, a także powiadomienia o konkursach czy promocjach organizowanych przez wybranego przez siebie buka. Nie da się ukryć, że najlepsi bukmacherzy w swojej aplikacji zawarli opcję oglądania meczu w czasie rzeczywistym, a także oprócz tego można korzystać z funkcji śledzenia gry, aby oglądać mecz i przeglądać wszystkie działania i statystyki w czasie rzeczywistym. Wyszukiwarki to także wygodna opcja, która (powinna) być dostępna po wpisaniu pierwszych trzech liter wyszukiwanej frazy. Wadą mobilnych aplikacji bukmacherskich jest to, że ze względu na fizyczny rozmiar urządzenia na ekranie telefonu (lub tabletu) możemy wyświetlić jedynie niewielką ilość informacji, nie wspominając o tym, że do oglądania rozgrywki w czasie rzeczywistym poprzez aplikację potrzebny jest nam abonament internetowy lub Wi -Fi punkty mogą oglądać wybrany przez nas mecz.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pandemia

W dzisiejszych czasach z powodu pandemii koronawirusa chyba każdy korzysta z komputera i internetu, dlatego ta opcja jest uznawana za najwygodniejszą, bo laptopa można używać w aucie z dostępem do internetu, czy wygodnie w domu na zwykłym komputerze czy nawet ekranie smart TV. Pandemia sprawiła, że wiele stacjonarnych punktów bukmacherskich po prostu przestało funkcjonować, ponieważ reżim sanitarny spowodował, że wydatki stały się znaczące na dezynfekcję całego biznesu, nie mówiąc już o tym, że istnieje potencjalne zagrożenie zarażenia się. Według nas, już nie warto chodzić do ziemniaków, zdecydowanie lepiej jest obstawiać w internecie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWybór najlepszego bukmachera w 2020 roku – jak go wybrać?
Następny artykułBukmacherzy online w 2021 roku
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.